Tavla

Masa Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 99.6 MB
  • Version 1.2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Teknopars Bilisim Teknolojileri
Görüntülü ve sesli bir şekilde rakibinizle karşılıklı tavla oyunu oynamaya hazır olun.

Mobil cihazınızda oyun oynamayı seviyorsanız Tavla oyununa mutlaka sahip olmalısınız. Tarihten bu yana vazgeçilmeden oynanan tavla oyununun mazisi bir hayli derindir. Kıymetli bir yere sahip olan Tavla oyunu artık modern hali mobil cihazınızda yerini alıyor. En güzel zarları siz atın ve rakibinizi kitleyin, hareket edemesin ve oyun sizin lehinize dönsün. 

Sonrası sizin oynama şeklinize bağlı. Belirli kurallar üzerine oynanan tavla oyunununda stratejik hamleler ile rakibinizi yenebilirsiniz. Tabi ki bazen risk almak da şart gibi gözükebilir. Oyun seyirinde ilerlerken sizde rakibiniz ile kameralı görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte tüm masaları görebilir istediğiniz masaya dahil olma şansını elde edebilirsiniz. 

Tavla oyunu hiç bu kadar hareketli ve heyecanlı olmamıştı. Mobil cihazınıza indireceğiniz bu muhteşem masa oyununda sizde arkadaş listenize karşılıklı olarak eklediğiniz kişilere offline mesaj gönderebilirsiniz. Özel masa açıp, masanıza sadece davet ettiğiniz kişilerin girmesini sağlayabilirsiniz. Veya masanıza puan sınırlaması koyabilirsiniz. Böylelikle masanıza herkes dahil olmaz. Kendi oyun standartlarınızı oyunda kendiniz belirleyin. Kameralı sohbet eşliğinde oyununuzda eğlenceli vakit geçirin. 

Daha Fazla Göster
Tavla indir