Tavla

Tavla oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2,5 MB
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici GameTop

Tavla indir. Kart ve Kutu Oyunu kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Tavla, programı yıllardır en popüler ve en zevkli tahta oyunlarından olan klasik tavla oyununu çeşitli modüller ile sunan bir programdır.
Program, kullanıcılara tek yada çift kişi oynayabilme veya tek kişilik oyun ile bilgisayara kaşı oynama imkanı sunan bir programdır. Windows işletim sistemi kullanıcılar için sunulan ücretsiz bir yazılımdır.
Tavla basit bir yarış oyunudur. Amaç, taşları tahta üstünde hareket ettirerek kendi evinize taşımaktır. 15 adet taşınızın tamamı eve girdikten sonra, taşlarınızı tahtadan toplayabilirsiniz. Tahtadan tüm taşlarını toplayan ilk oyuncu oyunu kazanır. Oyunda beceri oldukça önemli olsa da, hareketlerin atılan zarlara bağlı olması şans faktörünü ortaya çıkartır. Böylece, yeni başlayan bir oyuncu bile kimi zaman bir dünya şampiyonunu yenebilir.

Tavla dünya genelinde binlerce senedir oynanan bir oyundur. ZingMagic'in Tavla versiyonu, masa oyunlarının en sevileni olan Tavlayı daima ve her yerde yüksek bir standartla oynamanıza olanak sağlar. Net grafikleri ve kuvvetli oyun motoru sayesinde, yetenek düzeyiniz ne olursa olsun heyecanlı bir oyun oynayabilirsiniz. ZingMagic'in klasik Tavlayı canlandırdığı bu oyunu ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız

Oyun fonksiyonları:
* Bilgisayara karşı ya da aynı cihaz üstünde diğer bir oyuncuya karşı oynama imkanı.
* Başlangıç seviyesinden gelişmiş düzeye kadar değişen, bilgisayar oyunu düzeyleri.
* Özellikle gelişmiş seviyede, yüksek nitelikli yapay zeka motoru.
* Özellikle taş toplamaya ilişkin kurallar olmak üzere, tavlanın tüm fotoğrafı kuralları hakkında bilgi.
* Katlama zarları ile oynama seçeneği.
* Görünüm, oyun tahtası ve taş takımı alternatifleri.
* Hareketleri tam olarak geri alma ve tekrarlama.
* Son hareketi gösterme.
* İpuçları.
* Tavla, çok çeşitli platformlarda oynanabilen klasik masa, kağıt ve bulmaca oyunlarının en iyi örneklerinden oluşan geniş koleksiyonumuzun sadece bir parçasıdır.

Tavla indir!

Program içerisinde var olan modüller sayesinde kapsamlı bir şekilde tavla oynayabilir, üstün grafiksel özellikleri ve rahatlatıcı fon müzikleri ile zevkli bir tavla oyunu oynayabilirsiniz. Tavla programını indirerek eğlencenin keyfini çıkarın.

Tavla indir Windows

Tavla indir iOS

Tavla indir Android

Tavla indir